+370 609 81185
lt en ru lv
Titulinis > Apie mus

Apie mus

INCOM TAX mokesčių grąžinimo specialistai siūlo platų paslaugų paketą, bei patogią ir aiškią – mokesčių permokos grąžinimo procedūrą. Vidutinė INCOM TAX grąžinamų mokesčių suma - 1050 Eurų.

Incom Tax  darbo principai patikimumas, atsakomybė, kokybė ir pagarba klientui. Tai padeda siekti užsibrėžto tikslo – nuolat būti viena savo veiklos lyderių.

Kodėl verta rinktis INCOM TAX?

Ilgalaikė patirtis ir profesionalumas.

Incom Tax finansų konsultantų profesionalumas ir motyvacija padės sugrąžinti Jums didžiausią įmanomą sumą.

Nemokamas konsultavimas ir grąžinamos sumos įvertinimas.

Nemokamai apskaičiuosime galimą grąžinamą mokesčių sumą Jūsų konkrečiai situacijai, bei atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus dėl mokesčių grąžinimo ar darbo užsienyje.

Mokate tik sėkmės atveju.

Mes vadovaujamės „No cure - no pay“ principu, t.y. už paslaugą mokama tik sugrįžus Jūsų mokesčiams. Jokių avansinių ar paslėptų mokesčių, jokių butaforinių, realybės neatitinkančių akcijų!

Nesudėtinga paraiškos mokesčių grąžinimui pateikimo procedūra.

Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų, Jūs vis tiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Incom Tax specialistai sutvarkys Jūsų dokumentus.

Lanksčios Jūsų pinigų išmokėjimo galimybės.

Siunčiame sugrąžintus mokesčius į bet kurią pasaulio šalį Jums pageidautina valiuta.

Glaudus bendradarbiavimas su užsienio mokesčių institucijomis.

Incom Tax yra Registruotas Agentas Jungtinės Karalystės ir Airijos, Norvegijos, Švedijos ir Danijos mokesčių institucijose. 

Puikus klientų aptarnavimas.

Savo klientams suteikiame visą reikalingą informaciją ir užtikriname, kad būtų pasinaudojama visomis mokesčių susigrąžinimo galimybėmis. Nemokamai konsultuojame įvairiais darbo užsienyje klausimais.