+370 609 81185
lt en ru lv
Titulinis > Mokesčių susigrąžinimas > Dirbusiems Norvegijoje

Mokesčių susigrąžinimas iš Norvegijos

Greitas ir paprastas būdas susigrąžinti didžiausią permokėtų mokesčių sumą dirbusiems Norvegijoje.

Kiekvienas žmogus, dirbantis ar dirbęs Norvegijoje ir mokėjęs pajamų mokesčius paskutiniuosius 3 metus, gali kreiptis dėl permokėtų mokesčių susigrąžinimo.

• Sugrąžiname maksimalią sumą per trumpiausią įmanomą laikotarpį.
• Sugrąžintus mokesčius pervesime tiesiai į Jūsų nurodytą sąskaitą.
• Padėsime gauti visus trūkstamus dokumentus reikalingus mokesčių susigrąžinimui.
• Mokate tik sėkmės atveju.   

Nepalike savo mokesčių  Norvegijos Mokesčių inspekcijos sąskaitose ir pradėti savo mokesčių grąžinimo procesą dabar!


Mokesčių susigrąžinimas dirbusiems Norvegijoje yra gana komplikuotas biurokratinis procesas, kurį reikia gerai išmanyti norint susigrąžinti visą įmanomą sumą. Mes padedame susigaudyti šaime procese ir greitai bei paprastai susigrąžinti didžiausią permokėtų mokesčių sumą dirbusiems Norvegijoje.

Koks yra permokėtų mokesčių iš Norvegijos grąžinimo procesas?

Registruojates mokesčių grąžinimui

Pateikiate mums visą turimą informaciją apie savo darbą Norvegijoje.

Sutvarkome dokumentus

Mes pasirūpinsime visais formalumais. Jei neturite visų dokumentų, reikalingų mokesčių susigrąžinimui iš Norvegijos, mūsų specialistai tuo pasirūpins.

Pervedame pinigus į Jūsų sąskaitą

Sugrąžintus permokėtus mokesčius, atskaičius komisinį mokestį, pervesime tiesiai į nurodytą sąskaitą. Mokate tik sėkmės atveju.


Koks yra mokesčių susigrąžinimo mokestis agentūrai?

Deklaruodami pajamas, prašysime Jums suteikti maksimalias lengvatas už minimalią kainą (teikiamų paslaugų kaina skaičiuojama Norvegijos kronomis):


Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos  paslaugos kaina - 500 Norvegijos kronų, jei grąžinama suma iki 4000 Norvegijos kronų.

 

Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos  paslaugos kaina - 1000 Norvegijos kronų, jei grąžinama suma nuo 4001 iki 10000 Norvegijos kronų.

 

Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos paslaugos kaina yra 10%, jei grąžinama suma yra didesnė nei 10000 Norvegijos kronų už kiekvienus mokestinius metus.

 

Paraiškos vaikų pašalpai gauti paslaugos kaina  – 1000 Norvegijos kronų.

Kiek laiko trunka susigrąžinti mokesčius dirbusiems Norvegijoje?

Mokesčių susigrąžinimo trukmė dirbusiems Norvegijoje priklauso nuo konkrečios situacijos. Įvertinę konkrečią situaciją, galėsime nustatyti, per kiek laiko bus sugrąžinti permokėti mokesčiai. Tik gavę Jūsų dokumentus, iš karto pradėsime Jūsų mokesčių grąžinimo procesą.

 

Kai mokesčių grąžinimas vyksta praeitiems paskutiniams mokestiniams metams, deklaracijų teikimas Norvegijoje vyksta iki gegužės 1d., o pinigai išmokami atsižvelgiant į Norvegijos mokesčių inspekcijos nustatytus terminus, laikotarpiu – nuo birželio 24d. iki lapkričio 15d.

 

Kai mokesčių grąžinimas iš Norvegijos vyksta dar ankstesniems praėjusiems mokestiniams metams, arba teikiamos apeliacijos dėl perskaičiavimo, procesas gali užtrūkti nuo 3 iki 6 mėnesių.

 

Kai dirbantys Norvegijoje kreipiasi dėl išmokų už vaikus, minimalus terminas yra 6 mėnesiai, bet procesas gali užsitęsti ir iki 1 metų.

 

Gavus galutinius apskaičiavimus ir apmokėjimus INCOM TAX užbaigia mokesčių iš Norvegijos grąžinimo procesą.

 

PASTABA: Mokesčių susigrąžinimo iš Norvegijos terminai yra orientaciniai ir nustatyti pačių Norvegijos institucijų. Pagreitinti susigrąžinimo proceso neįmanoma, tačiau pailginti terminą mokesčių inspekcija gali pateikdama pagrįstų priežasčių dėl termino pratęsimo.

Kokių dokumentų reikia mokesčių susigrąžinimui iš Norvegijos?

Jeigu neturite visų dokumentų, reikalingų mokesčių susigrąžinimui iš Norvegijos – ne problema.  Jūsų mokesčių grąžinimo procesą pradėsime su ta informacija, kurią pateiksite.

 

Dokumentai reikalingi mokesčių susigrąžinimui iš Norvegijos: 

- Asmens tapatybės kortelė arba pasas.

- Selvangivelse forma (jeigu ją gavote iš Norvegijos mokesčių inspekcijos) - šioje formoje pateikta informacija apie Jūsų pajamas ir sumokėtus mokesčius. Formą turite gauti kovo mėnesio pabaigoje arba balandžio mėnesio pradžioje tuo adresu, kuris yra nurodytas mokesčių tarnyboje.

- RF-1015B(Lønns-og trekkoppgave) iš visų darbdavių. Šią formą išduoda darbdavys pasibaigus mokestiniams metams arba darbo sutarčiai. Jeigu šios formos neturite, gali būti naudojami paskutiniai algalapiai; 

- Skattekort forma – dokumentas, kurį privalo turėti kiekvienas dirbantysis. Joje rašomas žmogaus Fodslesnummer arba kitaip vadinamas D-Number. Ši forma darbuotojams išduodama pakartotinai kiekvienais metais gruodžio mėnesį. Ji suteikia darbdaviui informaciją, kiek mokesčių nuo atlyginimo nuskaičiuota.

- Paskutinius užmokesčio čekius

- Kita (jei aktualu)

 

Jei esate vedęs/susituokusi:

- Santuokos liudijimo kopija;

- Pažymos apie gyvenamą deklaruojamą vietą (tiek Jūsų vardu, tiek sutuoktinio, gali būti dvi atskiros);

- Pažyma apie sutuoktinio pajamas ties metams, dėl kurių kreipiatės, iš Lietuvos VMI forma FR0594 arba pažyma iš Sodros apie gautas pajamas.

Kokias išmokas gali gauti dirbantieji Norvegijoje?

Kiekvieno asmens situacija yra individuali ir visos galimos lengvatos nėra automatiškai įtraukiamos į pajamų deklaracijos formas, todėl jų reikia prašyti deklaruojant pajamas.

 

Pavyzdžiui, jei turite būsto paskolą, galite kreiptis dėl sumokėtų palūkanų neapmokestinimo mokesčiais. Jeigu išlaikote Lietuvoje gyvenantį sutuoktinį arba šeimą, galite kreiptis dėl lengvatinės mokesčių klasės suteikimo, o šeimą Lietuvoje nuolat lankantys asmenys gali prašyti neapmokestinti mokesčiais patirtas išlaidas už būsto nuomą Norvegijoje ir keliones į Lietuvą.

Kokias išmokas galima gauti už vaiką dirbę Norvegijoje?

Vieno mėnesio išmoka – 970 NOK per mėnesį, kiekvienam vaikui ir išmokama iki kol vaikui sukanka 18 metų, tuo laikotarpiu, kai jūs dirbate Norvegijoje. Taip pat išmokas galite gauti praėjusiam laikotarpiui – 3 praėjusiems metams.

 

Dviguba išmoka už vaiką – 970 NOK + 970 NOK per mėnesį kiekvienam vaikui skiriama vienišiems tėvams.

 

Taip pat galite gauti didesnę išmoką vaikams nuo 1-2m. amžiaus, kai vaikas nelanko darželio ar lanko tik iki 20 valandų per savaitę – suma gali siekti iki 6000 NOK per mėnesį.

Kokių dokumentų reikia norint gauti išmokas už vaikus?

- Vaiko (-ų) gimimo liudijimas;

- Santuokos liudijimo kopija;

- Pažyma iš Sodros gaunate ar ne pašalpą už vaikus Lietuvoje;

- Pažymos iš darbdavio arba visi algalapiai (būtina);

- Leidimas gyventi iš policijos;

- Gyvenamosios vietos deklaracija (visos šeimos); 

- Darbo sutarties Norvegijoje;  

- Kiti (esant kitiems atvejams).


Kontaktinis telefonas pasiteiravimui:

+370 609 81185

Nemokamai konsultuojame


Aplankykite mūsų atstovybę

Garantuojame,

kad grąžinsime maksimalią sumą

Mokate tik

sėkmės

atveju

Klientų įvertinimas

5 iš 5


Paskaičiuok grąžinamą sumą
Paskaičiuok >

Norėdami mokesčius susigrąžinti patys kreipkitės į mokesčių inspekciją.