+370 609 81185
lt en ru lv
Titulinis > Mokesčių susigrąžinimas > Dirbusiems Norvegijoje

Mokesčių susigrąžinimas iš Norvegijos

Greitas ir paprastas būdas susigrąžinti didžiausią permokėtų mokesčių sumą dirbusiems Norvegijoje.

Kiekvienas žmogus, dirbantis ar dirbęs Norvegijoje ir mokėjęs pajamų mokesčius paskutiniuosius 3 metus, gali kreiptis dėl permokėtų mokesčių susigrąžinimo.

 

  • Sugrąžiname maksimalią Jums priklausančią sumą.
  • Sugrąžinti mokesčiai išmokami į mūsų įmonės arba į Jūsų nurodytą banko sąskaitą - tai galite pasirinkti proceso pradžioje ir nuo to priklauso atsiskaitymas su mumis.
  • Mokate tik sėkmės atveju.

 

Nepalikite savo mokesčių Norvegijos Mokesčių inspekcijos sąskaitose ir pradėkite savo mokesčių grąžinimo procesą dabar! Nuo 2019 metų pradžios Norvegija įsivedė Kildeskatt mokesčių kortelę. Turintiems šią Kildeskatt kortelę, taikomas 25% pajamų mokesčio tarifas.
Jei 2020, 2021 ir 2022 metais Norvegijoje Jums buvo taikomas 25% pajamų mokesčių tarifas, Jūs taip pat galite kreiptis dėl mokesčių permokų susigrąžinimo. Pasitaiko atvejų, kai permokų nebūna, tuomet, neužsakius papildomų paslaugų, mokėti už mūsų paslaugas nereikia.

 

 


Mokesčių permokos grąžinimas Norvegijoje yra sudėtingas procesas, kurį reikia išmanyti, norint geriausio rezultato. Mes padedame susigaudyti šiame procese ir paprastai susigrąžinti didžiausią permokėtų mokesčių sumą dirbusiems Norvegijoje.

Koks yra permokėtų mokesčių iš Norvegijos grąžinimo procesas?

Registruojates mokesčių grąžinimui

Pateikiate mums visą turimą informaciją apie savo darbą Norvegijoje.

Sutvarkome dokumentus

Mes pasirūpinsime visais formalumais. Jei neturite visų dokumentų, reikalingų mokesčių susigrąžinimui iš Norvegijos, mūsų specialistai tuo pasirūpins.

Pervedame pinigus į Jūsų sąskaitą

Sugrąžintus permokėtus mokesčius, atskaičius komisinį mokestį, pervesime tiesiai į nurodytą sąskaitą. Mokate tik sėkmės atveju.


Koks yra mokesčių susigrąžinimo mokestis agentūrai?

Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos  paslaugos kaina - 50 €, jei grąžinama suma iki 4000 Norvegijos kronų.

 

Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos  paslaugos kaina - 100 €, jei grąžinama suma nuo 4001 iki 10000 Norvegijos kronų.

 

Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos paslaugos kaina yra 10%, jei grąžinama suma yra didesnė nei 10001 Norvegijos kronų už kiekvienus mokestinius metus.

 

Paraiškos vaikų pašalpai gauti paslaugos kaina  – 100 €.

 

Papildomai galite kreiptis dėl pažymos Sodrai ir/arba VMI, dėl PSD skolos ar darbo stažo. Pažymos kaina - 20 €, jei kreipiatės ir dėl mokesčių grąžinimo paslaugos. Jei užsakote tik pažymos gavimo paslaugą, tuomet kaina - 50 €. 

 

Tax card tvarkymo paslauga -  20 €.

 

Nedarbingumo išmokos tvarkymo paslauga - 100 €.

 

 

Kiek laiko trunka susigrąžinti mokesčius dirbusiems Norvegijoje?

Mokesčių susigrąžinimo trukmė dirbusiems Norvegijoje priklauso nuo konkrečios situacijos. Tik gavę Jūsų dokumentus, iš karto pradėsime Jūsų mokesčių grąžinimo procesą.

 

Kai mokesčių grąžinimas vyksta praeitiems paskutiniams mokestiniams metams, deklaracijų teikimas Norvegijoje vyksta iki gegužės 1d., o pinigai išmokami atsižvelgiant į Norvegijos mokesčių inspekcijos nustatytus terminus, laikotarpiu – nuo birželio iki lapkričio.

 

Kai mokesčių grąžinimas iš Norvegijos vyksta dar ankstesniems praėjusiems mokestiniams metams, arba teikiamos apeliacijos dėl perskaičiavimo, procesas gali užtrūkti nuo 3 iki 6 mėnesių.

 

Kai dirbantys Norvegijoje kreipiasi dėl išmokų už vaikus, minimalus terminas yra 6 mėnesiai, bet procesas gali užsitęsti ir iki 1 metų.

 

Gavus galutinius apskaičiavimus ir apmokėjimus INCOM TAX užbaigia mokesčių iš Norvegijos grąžinimo procesą.

 

PASTABA: Mokesčių susigrąžinimo iš Norvegijos terminai yra orientaciniai ir nustatyti pačių Norvegijos institucijų. Pagreitinti susigrąžinimo proceso neįmanoma, tačiau pailginti terminą mokesčių inspekcija gali pateikdama pagrįstų priežasčių dėl termino pratęsimo.

Kokių dokumentų reikia mokesčių susigrąžinimui iš Norvegijos?

Jeigu neturite visų dokumentų, reikalingų mokesčių susigrąžinimui iš Norvegijos – ne problema.  Jūsų mokesčių grąžinimo procesą pradėsime su ta informacija, kurią pateiksite.

 

Dokumentai reikalingi mokesčių susigrąžinimui iš Norvegijos: 

- Asmens tapatybės kortelė arba pasas;

- Selvangivelse forma ir/arba Skatteoppgjor paskaičiavimas (jeigu juos gavote iš Norvegijos mokesčių inspekcijos) - šiuose formose pateikta informacija apie Jūsų pajamas ir sumokėtus mokesčius. Formas turite gauti balandžio - birželio mėnesiais tuo adresu, kuris yra nurodytas mokesčių tarnyboje;

- Informacija apie išlaidas, susijusias su darbu Norvegijoje (būsto nuomos, kelionių, darbo priemonių ir kitas išlaidas pagrindžiantys dokumentai); 

- Vaiko gimimo liudijimas (jei turite);

- Algalapiai ir metinė forma;

- Kita (jei aktualu).

Kokias išmokas gali gauti dirbantieji Norvegijoje?

Kiekvieno asmens situacija yra individuali ir visos galimos lengvatos nėra automatiškai įtraukiamos į pajamų deklaracijos formas, todėl jų reikia prašyti deklaruojant pajamas.

 

Pavyzdžiui, jei turite būsto paskolą, galite kreiptis dėl sumokėtų palūkanų neapmokestinimo mokesčiais. Jeigu išlaikote Lietuvoje gyvenantį sutuoktinį arba šeimą, galite kreiptis dėl lengvatinės mokesčių klasės suteikimo, o šeimą Lietuvoje nuolat lankantys asmenys gali prašyti neapmokestinti mokesčiais patirtas išlaidas už būsto nuomą Norvegijoje ir keliones į Lietuvą.

Kokias išmokas galima gauti už vaiką dirbę Norvegijoje?

Barnetrygd - paprasta vieno mėnesio išmoka. Mėnesinis išmokos dydis vaikui iki 6 metų  - 1723 NOK; mėnesinės išmokos dydis vaikui nuo 6 metų - 1083 NOK (iki 2023 03 01 išmokos dydis buvo - 1054 NOK) kiekvienam vaikui ir išmokama iki kol vaikui sukanka 18 metų, tuo laikotarpiu, kai jūs dirbate Norvegijoje. Išmokas galite gauti už 3 paskutiniuosius metus. Jei gaunate išmokas už vaikus Lietuvoje, Norvegijos institucija išmoka skirtumą.

 

Utvidet barnetrygd - dviguba išmoka skiriama vienišiems tėvams (Barnetrygd išmokų priedas).

 

Kontantstøtte - didesnė išmoka vaikams nuo 1-2m. amžiaus, kai vaikas nelanko darželio ar lanko tik iki 20 valandų per savaitę – suma gali siekti iki 7500 NOK per mėnesį. Išmoka mokama daugiausia 11 mėnesių.

Kokių dokumentų reikia norint gauti išmokas už vaikus?

- Vaiko (-ų) gimimo liudijimas;

- Santuokos liudijimo kopija;

- Visi algalapiai iš darbdavio (būtina);

- Leidimas gyventi iš policijos (nebūtina);

- Darbo sutarties Norvegijoje;  

- Kiti (esant kitiems atvejams).


Kontaktinis telefonas pasiteiravimui:

+370 609 81185

Nemokamai konsultuojame


Aplankykite mūsų atstovybę

Garantuojame,

kad grąžinsime maksimalią sumą

Mokate tik

sėkmės

atveju

Klientų įvertinimas

5 iš 5


Paskaičiuok grąžinamą sumą
Paskaičiuok >

Norėdami mokesčius susigrąžinti patys kreipkitės į mokesčių inspekciją.