+370 609 81185
lt en ru lv
Titulinis > Procesas

Procesas

Permokėtus mokesčius užsienyje dirbantys gali susigrąžinti ir patys, tačiau agentūra užtikrina mokesčių susigrąžinimo proceso paprastumą ir garantiją.

Koks yra permokėtų mokesčių susigrąžinimo procesas?

Registruojatės mokesčių grąžinimui

Jūs pateikiate mums visą turimą informaciją apie darbą užsienyje ir mokėtus mokesčius. Jei neturite visų dokumentų, reikalingų permokėtų mokesčių susigrąžinimui, mūsų specialistai tuo pasirūpins.

Sutvarkome dokumentus

Mes pasirūpinsime visais formalumais. Mūsų ilgametė patirtis užtikrina, kad Jums būtų sugrąžinta maksimali permokėtų mokesčių suma ir būtų išnaudojamos visos galimybės.

Pervedame pinigus į Jūsų sąskaitą

Priklausomai nuo šalies, sugrąžintus pinigus, atskaičius komisinį mokestį pervesime tiesiai į nurodytą sąskaitą arba, atsiskaičius su mumis, gausite mokesčių permoką tiesiai į savo sąskaitą. Mokėsite tik sėkmės atveju.

Koks yra dirbusių užsienyje mokesčių susigrąžinimo procesas?
Jus pateikiate visą turimą informaciją apie savo darbą užsienyje, mes pasirūpiname visais formalumais.
Ką daryti, jei neturiu visų dokumentų reikalingų mokesčių susigrąžinimui?
Kokių dokumentų reikės mokesčių susigrąžinimui dirbusiems užsienyje priklauso nuo konkrečios šalies. Net ir neturėdami visų reikalingų dokumentų, galite pradėti mokesčių susigrąžinimo procesą. Mūsų specialistai pasirūpins visais formalumais ir gaus visus trūkstamus dokumentus, kurių reiks mokesčių susigrąžinimui.
Kiek užtrunka mokesčių susigrąžinimas dirbusiems užsienyje?
Mokesčių permokos grąžinimo proceso trukmė priklauso nuo šalies, iš kurios grąžinami mokesčiai bei Jūsų konkrečios situacijos. Mes užtikriname, kad Jūsų permokėti mokesčiai būtų sugrąžinti per trumpiausią įmanomą laikotarpį.
Koks agentūros mokestis už mokesčių sugrąžinimą?
Įmonės komisinis mokestis priklauso nuo to, dėl kurios šalies teikiama mokesčių grąžinimo paslauga. Jei mokesčių permokos nėra ir papildomos paslaugos nėra užsakomos - mokėti nereikia.
Ar galima susigrąžinti permokėtus mokesčius pačiam?
Mokesčius galite susigrąžinti ir patys per tos šalies mokesčių inspekciją. Mūsų paslaugos padeda greitai ir paprastai susigrąžinti didžiausią permokėtų mokesčių sumą.
Kodėl turėčiau rinktis INCOM TAX?
Patikimumas, atsakomybė, kokybės siekimas ir pagarba Klientui padeda siekti užsibrėžto tikslo – nuolat būti vienu iš mokesčių sugrąžinimo lyderių.